לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

פרי התשוקה 

כמו בכל דבר בחיים אנחנו מחפשים משמעות...אפשר לחלק אותנו לכמה קבוצות, אבל ישנם שתי קבוצות עיקריות :  ישנם האנשים ששיגרה זו מנת חלקם הם אוהבים ללכת לעבודה ולחזור לביתם לשבת לאכול עם המשפחה, הרוגע הוא צורך שלהם לעיתים הם יוצאים מהשגרה על ידי טיסה לחו"ל עם הבת זוג, צביעה של הבית בלבן, או הליכה עם הילד למשחק כדורגל והם מסופקים, אם תשאל אותם איך הם מרגישים הם תמיד יגידו "שהכל ברוך השם". הם חווים סקס אולי בנאלי אבל קבוע והם לרוב מרוצים ממנו הם יצאו מהשגרה המינית אבל לא בשם התשוקה אלא בשם הגיוון.

ויש את קבוצת האנשים שהשגרה מציקה להם, הם לא נחים לרגע, רוצים לעשות, לשפר, לחדש לעצמם משהו, לרגש את עצמם, לא מספיק להם מה שהם עושים, הם רוצים לבדוק את הגבולות שלהם ומציבים לעצמם יעדים נוספים גבוהים יותר כי הם זקוקים לריגוש ! הם זקוקים להרגיש שהם חיים !!  בלעדי זה הם מרגישים מבוזבזים לא יעילים ולא סקסיים. הסקס איתם לא קונבנציונלי הם במרדף אחרי התאווה והרצון להרגיש עוד... ולחוות עוד... ולכבוש עוד יעד,ולהרשים את כולם בכישרון הבלתי מעורער שלהם... בסוף הם מתעייפים פיזית ונפשית מהריצה אחרי הלא נודע כי קשה להישאר בהילוך גבוה כל הזמן, הם לא מצליחים להגיע לאיזון נפשי ופיזי, הם מעייפים ולרוב בנות זוגם או בני זוגן יתחמקו ממין איתם, כיוון שהם לא עומדים בקריטריוני התשוקה הגבוהים שלהם... הגבול בין הנאה לתעוקה מטושטש אצלם. הפרי האסור...התשוקה לחיים לריגוש ולמין זה מה שמניע אותם. וכאשר הם נופלים הם נופלים בכל הרבדים כולל במין שלהם וזה משאיר בהם תחושת "כישלון" איומה שמגלגלת אחריה המון רגשות כוזבים...אנחנו לא רוצים להגיע לזה...והחוכמה היא לדעת לשלב בחיים את השגרה עם התשוקה.

אז איך מסתדרים ?

סביר להניח שלעולם לא נמצא זוגות מאותה קבוצה וזה המזל שלנו, אחרת העולם לא היה שורד, בכדי לשמור על זוגיות טובה ומיניות בריאה, חייבים איזון...ופה אני מציעה את שיטת "המשא ומתן".מה אני נותן ומה אני מקבל... מוזר נכון ?

 צודקים...!!  אבל זה הדבר היחידי שיעזור.

 אז ההצעה שלי היא להגיע לעמק השווה גם אם זה אומר שהשגרתי יזרום עם הצד השני ויחווה איתו פעם בשבועיים חוויה מינית משחררת ומטלטלת כי כולנו זקוקים לטלטלה מידי פעם בשביל להבין שאנחנו בחיים..., וללא ספק כולנו זקוקים גם למין שיגרתי של עשר דקות ללא השקעה וללא תפאורה מוגזמת, לעיתים סקס הוא רק סקס וזה בסדר גמור , אז מה אתם מעדיפים ?

לאכול ולהאכיל מפרי התשוקה בבית ? או לחפש עץ מעניין ומגרה לטפס עליו וסיכוי ליפול ולשבור איזה מפרק או שתיים ?

תזכרו : כולנו יצורים חיים, הגיוונים במין ובזוגיות הם בשפע, כל אחד צריך לעשות בדיקה בבית שלו בחדרי חדרים ולהבין את הצורך של הצד השני, לבוא לקראת ולצאת מהקופסא...

בואו נחייה חיים מעניינים....אבל ביחד.

בטור הבא נשים את הדברים על השולחן...מה קורה כשדלת חדר השינה נסגרת...

 

קציעה אלדר


טואול - בניית אתרים