לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

השפנים האריות והעצלנים


 

מה היה לנו בהתחלה ?

בתקווה שכולם עמדו לפי החוקים...היינו שפנים !

אחרי הפעם הראשונה שלנו במיטה, ואחרי שהמבוכה התחלפה לה עם הנאה עונג ותשוקה, אנחנו לא יצאנו מחדר השינה ! חיפשנו כל רגע פנוי כדי "לגמור" את הערב זו בזרועותיו של זה, לא עניין אותנו אוכל, גם שכחנו קצת לשתות ולעיתים היו צוחקים עלינו החברים שאנחנו ממש מסריחים "מאביונות" ( מילה גבוה יותר למילה אורגזמה המוכרת J  )

ואכן האביונות הגיעו זו אחר זו, ואפילו הגבר השתולל לו עם כמה אביונות לעיתים אף 4 בלילה אחד ! החלפנו מלא תנוחות ושאגנו במיטה כמו אריות, מול הראי מול החלון במרפסת בחוף בנסיעה גם ובקולנוע !!! לאף אחד מאתנו לא כאב הראש ואף אחד מאתינו לא היה עסוק בכל מיני דברים חשובים, שכחנו מה זה בגדים והמנעול בחדר לא היה מסתובב לצד השני אלא אם היינו צריכים ללכת לשירותים. כל כך נהנינו, היה הכל פשוט וקל, אף אחד לא נפגע ואף אחד לא הרגיש שהוא עושה יותר מידי מין...כי רצינו...כי זה היה חלק מהעסקה, היינו יוצאים מבלים עד השעות הקטנות של הלילה, היינו מתרגשים ומתרגשות מהמפגש הזוגי, מתבשמים במיטב בשמינו והבגדים היו מתחלפים בכל דייט "שחס וחלילה לא יראה אותה הופעה פעמיים" היינו משחקות אותה קשות להשגה וגורמות לגבר לקנא ולחזר, היינו נותנים לבחורה להרגיש מלכה ואנחנו שנינו חיינו בארמון שהכל סבב סביבנו...אנחנו היינו הכי חשובים !

ואז הגשמנו את החלום....התאחדנו !

ואני שואלת האם באמת התאחדנו ?

כמה מאתנו התאחדנו באמת בלב ובנפש ? כמה מאתנו לא נתנו לכל מכשול לפגוע לנו באהבה בתשוקה וברצון להיות ביחד ?

קשה !

כמה מאתנו עדיין שפנים ? כמה מאתנו הפכו מאריות לרואים ואינם נראים ?  ולמה זה קרה ? כמה מאתנו יושבים עם חברים ונזכרים בחיים היפים אז כשהיינו שפנים צעירים מהירים חרוצים ואנרגטיים, ועכשיו הפכנו לעצלנים כבדים ואיטיים ללא מוטיבציה וללא חשק ...איפה הנקודה הזו בחיים שעשתה את התפנית ?

התשובה היא : שאנחנו בלבד מחליטים איך החיים שלנו יראו, אנחנו נתקענו בנקודה שפגעה בנו מלכתחילה ולא התמודדנו איתה אלא טאטנו אותה מתחת לשטיח. מלא ! מלא אנשים חיים לא את החיים שלהם כפי שהם רוצים לחיות. זה טוב או רע ?

רצף של טורים שידבר על התשוקה בזוגיות ועל התקיעות בזוגיות...

חכו לי בטור הבא וננסה שם להבין מה קרה לשפן האנרגטי שבנו...

קציעה אלדר

 

טואול - בניית אתרים