לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

שיגרה מצחיקה

שגרה מצחיקה

השגרה היא המחלה של כולנו אבל מצד שני בלי שיגרה אנחנו אומללים.

הזוגיות "השגרתית" שלנו זה הביטחון שלנו, לדעת שבסוף כל יום יש לאן לחזור, ויש מי שיצפה ויחכה לנו, לדעת שיש לנו מיטה לחלוק בסוף כל יום נותנת לנו את האנרגיה לעשות דברים מטורפים ומורידה מאתנו לחצים מיותרים "שלפחות בבית יש שקט" כמובן שהנחת היסוד שהתחתנו מתוך אהבה ולא מיתוך "אילוצים".

אבל מה שחובה עלינו זה לדעת מתי לצאת מהשגרה ומתי לחזור לשגרה, אי אפשר כל הזמן בזוגיות לחיות ללא שיגרה, זה מעייף ומתיש ובסוף גם משעמם והרצון הטבעי יהיה לחזור לשגרה.

לכן אחד הדברים הכי מומלצים על מנת לחזק את הקשר ולצאת טיפלה מהשגרה הוא להתחיל ולהגשים חלומות ומטרות בחיים שהצבנו כל אחד עם עצמו וגם מטרות משותפות. בנוסף ליצור הזדמנויות חדשות של מפגשים שונים, הרחבת מעגל החברים, יציאה לא שגרתית, טיול בחו"ל.. והכי חשוב בילוי שמשולב בו הומור...למה דווקא הומור ? כיוון שבזמן צחוק מופרשים אנדורפינים הגורמים לתחושה של אופוריה, שלווה, בדיוק כשם שהם מופרשים ביחסי מין אחרי אורגזמה, הגוף מגיע לשיאים של עונג. מכאן הבינו חוקרים שמין והומור גורמים בשני המקרים לתחושות טובות...

ומה קורה בזמן שאנחנו צוחקים ?

בזמן שצוחקים המתח יורד תחושות השלווה עולה האופוריה עוזרת לנו לראות הכל בצורה חיובית, ולתקשר ברוגע ולכן אם תשבו כזוג במופע סטאנדאפ או תצפו בסרט מצחיק או שבו עם חברים ותצחקו מכל מיני דברים מבטיחה לכם שבסוף הערב כל אחד מכם יצא מסופק בדרכו שלו והכיף והחוויה של אותו ערב תישאר אתכם ותצוץ לכם ברגעים לא צפויים בחיים ששוב עצם הזיכרון יגרום לכם לחייך.

זוכרים בגיל ההתבגרות דייטים ראשונים היינו יוצאים לסרטים...בדרך כלל הוא היה משקיע בסרט רומנטי...ולמה זה ? מכיוון שבזמן סרט מתעוררים רגשות שמתאימות לסגנון הסרט ואז כשהסרט היה נגמר הסיכויים היו גבוהים שתהיה גם נשיקה. ה"טריק" הזה נכון גם כיום...אנו יוצרים ומזמנים לנו מציאות שתחזק ותקרב בנינו, צאו מהקופסא, צאו מהבתים שלכם, צאו מהשגרה שלכם ותתחילו ליהנות מקצת שלווה וריגוש, צרו לעצמכם חוויות מסעירות חדשות חוויות שיגרמו לכם לצחוק וליהנות אחד מהחברה של השני. ותחשבו כל הזמן כאילו היום זה היום האחרון שלכם ביחד...

אז אחרי שדברנו על יציאה מהשגרה בזוגיות, כיצד אנחנו יוצאים מהשגרה במיניות? כיצד יוצאים מהשגרה בחדר המיטות? על זה נשוחח בטורים הבאים, ויש הרבה על מה להרחיב.

טואול - בניית אתרים