לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

כאן גרים בכיף...


אז הבנו כמה חשוב לגבר ולאישה להיות מתואמים מבחינה מינית, והבנו כמה זה מוסיף לזוגיות ולתקשורת שבינו לבינה , אבל איך מיניות טובה בין בני זוג משפיעה על המשפחה כולה ?

זוכרים כשהיינו קטנים איך היה מלחיץ אותנו לחשוב על אבא ואמא שלנו שהם "עושים את זה" ?  וכמה היינו נבוכים כאשר אבא חיבק את אמא ונישק אותה במטבח, היינו בורחים או זורקים איזה מילה באוויר העיקר שיפסיקו את הפעילות "הלא ראויה" הזו ...זוכרים ?

אז על זה אני מדברת !!!

 זו התנהגות נהדרת ובריאה של ילדים שמאושרים מהמראה של ההורים שלהם כשהם במגע כלשהו. אולי כילדים זה מביך באותו רגע, כיוון שילד ישר מדמיין את עצמו בסיטואציה עם בת וזה לא נתפס בגילו אבל התת מודע מכניס את זה טוב טוב לזיכרון שלו ומתרגם מגע כמשהו שבא עם חיוך צחוק חום ואהבה. הילד הזה יגדל וירגיש טוב ומוגן ובטוח במשפחה שלו כאשר אבא ואמא שמחים מתחבקים ומתנשקים בצורה נעימה השיח יהיה הומוריסטי ומקרב והמגע יהווה רשת ביטחון לכולם, גם כשיהיה ריב, הילד יצמח וייקח אתו את החום הלאה.

לעומת זאת זוג שלא מגלה חיבה כלפי חוץ במשפחה וכאשר הגבר והאישה אינם מסופקים בחדר המיטות הדבר יתבטא בצורה מוחשית כלפי כל הסובבים, התנהגות בדרך כלל חסרת סבלנות אחד כלפי השנייה, זלזול מועט וציני, שיח לא בגובה העניים, ילד לא יחשוב בכלל על האופציה שהוריו אולי "עושים את זה " והוא לא יהיה מובך מכלום, וכך יתנהל הבית בצורה אפלטונית. השיח בין בני הבית יהיה קונקרטי וההומור לא יהיה מרכז המשפחה, רשת הביטחון המשפחתית תאחז במשהו פחות רגשי הילד יגדל וייחשף להתנהגויות אחרות ויצטרך להתמודד עם שינויים בתחום או שהוא יאמץ את ההתנהגות של הוריו מה שהוא מכיר ויודע.

אין טוב ורע פה, יש השפעה כל אחד לוקח את זה לאן שהוא רוצה.

 כמובן שאין קשר בין החום שהאמא נותנת לילדיה וכיצד זה משפיע על הילד זהו נושא אחר.

אך מעבר לכך ילד צריך לראות את הוריו מתקשרים בצורה בריאה אחד עם השנייה ומגע עדין הוא חלק ניכר מתקשורת בריאה ורצויה בבית.

אני תמיד אומרת שכאשר המין והמיניות טובים ב – 90% כל הבעיות מתגמדות ל 10% , כאשר אנחנו מסופקים מינית הכל בסדר אתנו, הכל בסדר בעבודה, הכל בסדר עם הילדים אנחנו מתפשרים ומגמדים בעיות כיוון שאנחנו מסופקים מכל הבחינות, כאשר המין והמיניות טובים רק 10% כל הבעיות שלנו מתעצמות, הכל מפריע לנו הדברים הקטנים הופכים משמעותיים

אז מה עושים כדי לחזק את הקשר? ואיך הומור קשור לעניין ? על זה אדבר בטור הבא

טואול - בניית אתרים