לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

"קוד 69"


מאז ומתמיד הייתי טיפוס מצחיק שיודע לסחוף אחריו אנשים, כשנחשפתי לעולם המיניות הבנתי שאנשים דרך צחוק קולטים ולומדים טוב יותר ומכאן הגיע הערב שלי , מעבר להומור ולשחרור הרגשתי צורך להעביר מסרים חשובים שיעזרו לכם בחיי המיטה.

"קוד 69 "- הינו ערב הומוריסטי משעשע ומאתגר בנושא מיניות, תאכל'ס כולם אוהבים לשמוע על מין, לקיים יחסי מין, ולקבל כמה עצות טובות שישדרגו לנו את חיי המין ברוח טובה.

אני מציעה ערב אקסקלוסיבי וייחודי שייתן לכם קצת אתנחתא מהחיים , אתם תשבו רגל על רגל ואני אדאג להעשיר אתכם, להפתיע ולהצחיק אתכם קצת משלבת משחקים סקסיים שיעשו לכם את הערב... והפרסים ? – עלי !


הערה :

אורך ההפעלה : 90 דקות.


תקשורת זוגית בריאה

אז מה אנחנו באמת יודעים על תקשורת זוגית ? כיצד התקשורת הזוגית שלנו משפיעה עלינו ? 
תקשורת היא חלק חיוני וחשוב בזוגיות שלנו.
ההרצאה תחשוף בפניכם את סוגי התקשורת שישנם בין זוגות, כיצד אנו מתנהלים בזוגיות שלנו בעידן המחשבים הסלולרים והסייבר ( סקס).אגע בתקשורת מינית בריאה מה אנחנו צריכים לעשות בזוגיות שלנו על מנת לקדם אותה.
מבחינתי זוגיות ומיניות טובה מגיעים מתוך תקשורת טובה, אם אנחנו נצליח לתקשר נכון אנחנו נצליח לחיות חיים עשירים ומלאים במיניות בריאה ותקשורתית.
ההרצאה הינה הומוריסטית ומעבירה מסר ברור לקהל : "בואו נתקשר בכדי להצליח בזוגיות ובמיניות שלנו."

הערה:
מתאים לכל סוגי קהל : מסורתיים, מעורב, גברים לבד, נשים לבד.
אורך ההרצאה : 90 דקות


"להאמין במין חלום שכזה"

העצמה נשית , סיפור חיי , מקצה אחד לקצה השני עם המון תובנות ושדרוגים...הרצאה שנוגעת ברגעים הקטנים של ההתבגרות המינית בבית דתי, ועד להתבגרות המאוחרת, הכשלים והעוצמות שיצאו מזה. הרצאה חושפנית ומרגשת על האומץ לעשות את השינוי ולצמוח אתו עם המכשולים שבדרך עם הסטיגמות ועם הפרדיגמות שיש בנושא המין.הערות:

מתאים לקהל הרחב

אורך ההרצאה : 90 דקות

"10 טעויות שגברים ונשים עושים במיטה ובזוגיות שלהם "

מוסד הנישואין היינו מוסד מורכב בפני עצמו, לעיתים אנו חושבים שאנחנו עושים הכל ועדיין יש משהו שמונע ממנו לעבוד כמו שצריך ! ואז נוצרים מתחים בבית ובזוגיות, מה שגורר אותנו להמשיך ולעשות טעויות גם במקום הכי אינטימי שלנו – חדר המיטות ! הרצאה קלילה ומצחיקה שנוגעת לכולנו במקום הכי רגיש שלנו, אני הצד השלישי שאומר הכל

הערות :

מתאים לקהל הרחב

אורך ההרצאה : 90 דקות

בניית אתרים - טואול