לפייסבוק העסקי
לפייסבוק קבוצת "מדסקסים" 


050-9616969 

הטור האישי שלי 

היי חברים וחברות , אז כבר הבנתם שאני מאוד אוהבת לכתוב ולכן אני אציג לכם כאן את הטור האישי שלי שמופיע באתר רחובות היום, בלבד זאת אעלה לכאן את כל מחשבותי בנושא של : חיזור, זוגיות , תקשורת מינית בריאה, מעולם התוכן של מתבגרים וכו' , יהיה לכם מעניין אז תתעדכנו.
נשיקות

אז מה תעדיפו ? חיזור אינטרנטי או חיזור של שנות ה- 70 ?


אני רוצה לדבר על עולם האינטרנט. העולם מתפתח וזה עולם לא עיוור יותר, הכל כל כך זמין ונגיש שכבר לא צריך להתאמץ, כל מונח או כל מתכון שבא לנו להשיג אנחנו מבקשים מדוקטור גוגל והוא שולף לנו שניה וחצי אחרי האנטר.

אמנם אני לא מבוגרת מידי אבל זכיתי לגדול בשנות ה-70 ולחוות אותה כמתבגרת והאמת שאני קצת מבולבלת, מצד אחד לא הייתי רוצה לחזור לתקופה האימפוטנטית ההיא, החיזור היה איטי וכל צעד לקראת זוגיות היה נראה כמו נצח, הבילויים היו בנאליים ולא יצירתיים והערב תמיד היה נגמר בחוף הים ברכב עם מלא אדים ופחד מהפנס שיבוא ויגלה שאנחנו בלי בגדים.


אבל אז היה שליו, כי אם יצאנו לדייט אז לא היה מה שיפריע, לא היו טלפונים, ההורים קבעו שעה ואנחנו חזרנו בשעה הזו הביתה, היינו מרוכזים בבני זוג שלנו, צוחקים מדברים ומטיילים בשקט שלנו. שלושים שנה אחרי הכל התהפך, הכל נהיה מהיר ואינסטנט, רוצה משהו לקנות או להזמין הכל בלחיצת כפתור, סרטונים סקסיים, תמונות סקסיות, כמה שיותר שפתיים כדי שהצד השני יבלע ברשת, חרמנים קצת ורוצים גיוון פשוט מורידים את האפליקציה מסמנים איפה אנחנו והם כבר מגיעים עד אלינו גברים ונשים כאחד, כולם יודעים מה המטרה שלשמה התכנסנו אין יותר מידי רגשות אלא סיפוק יצרי רגעי.

לבלש על משהו זה הכי קל שיש, עולם הפייסבוק פתח בפנינו צוהר ענק לגלות מה התחביבים של הבחור או הבחורה עוד לפני שפגשנו אותם או לפני שנתנו להם הזדמנות ליחצן את עצמם, ברור לי מי החברים שלהם ומי החברים המשותפים שלנו, ואז בכלל החיים ורודים יותר כי פשוט שולחים להם הודעה וכל האינפורמציה הרלוונטית מגיע עד אלינו, אנחנו מעבדים את החומר ומכריעים אם הבחור או הבחורה נועד לנו או לא, לדייט אני מגיעה מוכנה ומזומנה לטוב ולרע…


שנות ה-70 השאירו את התמימות מאחור, את מוטיב ההפתעה, היום אנחנו כאן ועכשיו ומי שקצת מתמהמה הוא כבר מאחור. אז אני שואלת מה טוב יותר? היום או אז? וכל מה שעולה לי בראש שלכל תקופה היו את היתרונות ואת החסרונות שלה, כשבסופו של דבר אנחנו עולם שמתקדם ומתפתח בצורה מהירה, מניחה שבעוד כמה שנים נוכל לעשות דברים מטורפים בשלט רחוק, כבר היום ישנה התפתחות בתחום הסייבר סקס שבו מחברים שקע של USB למחשב ואליו מחובר צעצוע מין רוטט כשלמחשב אחר (בבית אחר) מותקן תוכנה ששולטת על אביזר המין, וכך הזוג נהנה מריגוש בשלט רחוק.

אז מה נשאר לנו לעשות?
לנו נשאר לבחור איך בא לנו לנהל את חיי הריגושים והחיזורים שלנו, כל אחד בהתאם לאופיו, אין דבר כזה מוגזם בעולם המין, כל אחד וגבולותיו. מה שחשוב הוא להעביר מסר לדור הצעיר שישנם עוד אפשרויות חיזור, כהורים לילדים מתבגרים וגם כאנשים חשוב לזכור שאולי האקט המיני נשאר אותו דבר אבל הכוח המניע את המין והזוגיות זה אומנות החיזור והפיתוי, וככל שנעמיק ונמלא את החיזור שלנו בתוכן איכותי ככה תראה הזוגיות שלנו לטווח הרחוק. פשוט, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

לכתבה באתר רחובות היום 

טואול - בניית אתרים